0

סיפורו של ALTOLIVEO

סיפורו של אלטוליבו:

אנחנו ב Altoliveo.com שמנו לנו למטרה להביא לצרכנים שלנו תכשיטים אופנתיים איכותיים לנשים וגברים, אנו מתכוונים ללכוד את כל השוק האפשרי באמצעות האינטרנט, עם אפשרות להרחיב בהדרגה את מגוון המוצרים שלנו, תמיד בעקבות קו האיכות המחמיר ביותר בטיפול ובשירות שלנו.

טונגסטן הוא החומר האקזוטי היחיד שניתן ללטש לצמיתות, משמעות הדבר היא כי טונגסטן לעולם לא יאבד את הברק והיופי שלו, זה לא מתעוות ולא משתפשף זה פשוט נשאר חדש.

עם זאת, תהליכי ייצור הטונגסטן חייבים להיות מבוקרים בקפידה כדי להבטיח מוצר באיכות גבוהה.

ב Altoliveo, אנו שואפים ליצור מוצרים באיכות הגבוהה ביותר אבל אנחנו שואפים עוד יותר ליצור לקוחות מרוצים!

לכן אנו מזמינים אותך לבקר בחנות שלנו ולבחור ממגוון רחב וייחודי של תכשיטים.

סיפורו של אלטוליבו:

אנחנו ב Altoliveo.com שמנו לנו למטרה להביא לצרכנים שלנו אביזרי אופנה איכותיים לנשים וגברים, אנו מתכוונים ללכוד את כל השוק האפשרי באמצעות האינטרנט, עם אפשרות להרחיב בהדרגה את מגוון המוצרים שלנו, תמיד בעקבות קו האיכות המחמיר ביותר בטיפול ובשירות שלנו.

טונגסטן הוא החומר האקזוטי היחיד שניתן ללטש לצמיתות, משמעות הדבר היא כי טונגסטן לעולם לא יאבד את הברק והיופי שלו, זה לא מתעוות ולא משתפשף זה פשוט נשאר חדש.

עם זאת, תהליכי ייצור הטונגסטן חייבים להיות מבוקרים בקפידה כדי להבטיח מוצר באיכות גבוהה.

ב Altoliveo, אנו שואפים ליצור מוצרים באיכות הגבוהה ביותר אבל אנחנו שואפים עוד יותר ליצור לקוחות מרוצים!

לכן אנו מזמינים אותך לבקר בחנות שלנו ולבחור ממגוון רחב וייחודי של תכשיטים.

החזון שלנו:

אביזרים הם לא רק חפצים בשבילך להתלבש היטב באירועים מיוחדים, או משהו בלעדי לקבוצה של גברים בפרט. מטרתו היא לא להשתמש בהם כטריק או כדי להשיג תמונה טובה, אלא כדי לעזור לך לספר את הסיפור שלך ולהביע את מה שעושה אותך. ניתן להשיג זאת באמצעות הדברים הקטנים ביותר שאתם נושאים: אביזרים.

Altoliveo מעצבת תכשיטי טונגסטן איכותיים, אופנתיים ובמחיר סביר. כרגע יש לנו 10 מותגים בפורטפוליו שלנו שמשיקים מספר קולקציות בשנה, כמו גם מספר גדל והולך של פריטים שיעזרו לך להפיק את המרב מהרכישות שלך.

המשימה:

שיווק אביזרים איכותיים ועיצוביים, המאפשרים לנו להיות עסק רווחי עבור לקוחותינו שתמיד מחפשים:

– צמיחה מתמדת בשוק כדי להפוך לחברת ההפצה העיקרית בפריסה ארצית.

– חדשנות ושיפור בכל מערכות האספקה והמכירה של תכשיטי טונגסטן שלנו.

– לספק את הצרכים של הלקוחות שלנו, כמו גם לחפש את הקבלה המלאה שלהם.

סיפורו של אלטוליבו:

החברה שלנו נוצרה בשנת 1997 על ידי 3 מהנדסים אמריקאים שהם מומחים בייצור של חלקי טונגסטן קרביד תעשייתיים, כדי לשרת את תעשיות התעופה והחלל, הרכב, הנפט והזיוף הקר.

במהלך השנים נרכשה רמה גבוהה של התמחות בטונגסטן וכן בתערובות סינטר ליישומים תעשייתיים שונים.

בשנת 2012 נפתחה חטיבת התכשיטים בשל דרישתם של חלק מלקוחותינו בארה"ב, באותה שנה הוחלט להשיק את המוצר בבריטניה אך בשל ידע מועט בחומר זה, היה צורך להשתתף במהדורות של אקספו בבריטניה ובגרמניה כדי לקדם את המוצר בחנויות התכשיטים במדינה תוך הדגשת היתרונות הרבים של תכשיטי טונגסטן.

החברה שלנו גדלה עם השנים הן בהכנסות והן בסוגי גרוטאות טונגסטן המעובדות. אחד מאותם זרמי גרוטאות היה גרוטאות רכות עמוסות טונגסטן. בשנת 2013, דוד Wije החליט שהגיע הזמן לשים יותר פוקוס ויותר כוח אדם מאחורי הרכישה והמכירה של מוצר זה, וזה היה ההתחלה של Altoliveo.

החברה שלנו שלחה את המטען הראשון של חומר גלם משני באותו חודש וסיימה את אותה שנה עם צמיחה חיובית בנפח תוך חמישה חודשים בלבד. בין השנים 2012 ל-2014, Altoliveo חוותה צמיחה חיובית בנפח בכל שנה, עברה למתקן חדש והוסיפה צוות חדש לטיפול בכספים ובלוגיסטיקה.

בשנת 2014, אחר נשכר לנהל את כל הרכישות. התוספת של צוות זה הוכיחה את עצמה כנקודת המפנה הדרושה כדי לקחת את הצעד הבא בצמיחה של חברת Altoliveo. במהלך חמש השנים הבאות, מ-2014 עד 2019, מחלקת הרכש הוסיפה לפורטפוליו זרמי חומרים ומוצרים שונים ושוב ראתה צמיחה חיובית הן בהיקף והן בהכנסות.

כיום, Altoliveo מובילה את התעשייה במיחזור גרוטאות טעונות טונגסטן. מאז הקמתה בשנת 2012 ועד היום, החברה שלנו ראתה צמיחה בנפח ובהכנסות, ובהיצע המוצרים. Altoliveo עברה למתקנים גדולים יותר פעמיים בפרק זמן זה כדי להתאים לקיבולת הדרושה לצמיחה זו, ובאמצעות עובדי מפתח, החדשנות ממשיכה לצמוח בתחומים אלה.

לאחר ניסיון רב גם בחריטה בלייזר מתכת, הוחלט לשווק את המוצר ישירות לצרכן הסופי, המציע יתרונות גדולים כגון:

  1. מחיר המפעל (מכיוון שאין לנו מפיצים או מתווכים כלשהם, אנו שולחים את המוצר ישירות מהמפעל)
  2. חריטה בלייזר בחינם
  3. אספקה מיידית ברוב הדגמים שלנו

אנו מוכרים בארה"ב דרך האתר https://altoliveo.com/our-history/ ובארה"ב.

ב-9 השנים הללו, שירתנו ביושר ובמסירות לאלפי לקוחות ברחבי העולם.

האחריות שלנו:

ההסתגלות לשינויים ולדרישות החדשות שהחברה דורשת, כמו גם האמון שניתן בנו על ידי לקוחותינו והיוקרה המקצועית שלנו, הפכו את פעילותנו בייצור תכשיטים, הציבו אותנו בעמדה דומיננטית בארה"ב ובשוק הבינלאומי.

בנוסף לאינטרנט, ליבת העסק של Altoliveo, צוות הטכנאים העצמאיים והמוסמכים שלנו, בעלי יוקרה מוכחת ומוכרת, נותן לנו את היכולות לספק סדרה נוספת של שירותים כגון מכירות ישירות, הערכות, תערוכות ומשמורת על חפצי האמנות הנ"ל, תכשיטים, עתיקות.

תיהנו מקניות מקוונות והישארו בטוחים:

ככל שהמשבר הבריאותי הזה מתפתח, המצב בענף התכשיטים נותר נזיל מאוד מבחינה תפעולית.

הרכישה שלך מבוטחת במלואה עם התחייבות להחזר כספי ללא סיכון כדי להעניק לך שקט נפשי.

כמו כן, תכשיטנים שהיו מעורבים בסביבת הפעלה קשה זו יעריכו את תמיכתך. כל עסק שהם יכולים לקבל בזמנים אלה של חוסר ודאות יעזור מאוד.

באופן כללי, קניית תכשיטי טונגסטן באינטרנט תעזור לך לקבל בחירות ואיכות טובות יותר במקום לקנות מחנות קמעונאית. חוץ מזה, אתה יכול גם ליהנות ממחירים טובים יותר וממדיניות מכירות טובה יותר.

לבסוף, הישארו בטוחים, וזכרו לשטוף ידיים לעתים קרובות עם סבון!

Altoliveo, כמובילה בת עשרות שנים בעיצוב וייצור תכשיטי טונגסטן, מזמינה אתכם לחקור דרך הקולקציה האחרונה שלנו בחנות המקוונת שלנו וליהנות מעיצובי התכשיטים יוצאי הדופן במחירים נוחים שתמצאו בחנות!